Roman Sedláček

poradenství, grafika, www, sociální sítě, foto

Tvorba a správa webových stránek

Webová stránka je v dnešní době nedílnou součástí každého podnikání. Díky webu vás zákazníci snadněji najdou, dozví se důležité informace, noviny atd.
Přesto si mnoho podnikatelů nechá udělat perfektně vypadající stránky a tím vše skončí. Web je třeba pravidelně aktualizovat. Proto navrhuji weby na redakčním systému, takže není pro jejich majitele si je aktualizovat nebo mě zavolat, poslat emailem informace a pak mou práci jen zkontrolovat. Moho věcí se dá dělat i z tabletu nebo chytrého telefonu. Důležitá j také vazba na sociální sítě. Dalším mocným nástrojem o kterém mnozí jen tuší, že existuje je Google Analytic. Díky této službě se dozvíte, kolik lidí web navštívilo, odkud přišli, co si prohlédli/přečetli, zda se vrátili.

Při tvorbě webu se věnuji designu, struktuře, zajištění domény, webhostingu, emailu a v návaznosti na to pak vytvoření požadovaných profilů na sociálních sítích. Instalaci website na server, zprovoznění redakčního systému a programování zajišťuje kolega Jakub Svoboda.

 Website kolegy developera
Jakuba Svobody
   

základní ceny webů:

  • Webová vizitka - 3 500Kč 
  • Ekonomický web - 6 500Kč
  • Web standard - 11 900Kč
  • Byznys web - 14 900Kč
  • Základní E-shop - 19 900Kč